Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği tüm faaliyetlerini Türkiye'deki sigortacılık düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmektedir. Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği ünvanı altında Hazine Müsteşarlığının "TOBB Levha Kayıt Numarası G09926-1814" ile yasalara uygun şekilde tüm bilgilerin doğruluğunu tespit ederek kanıtlanmış verilerle sigortacılık hizmeti vermektedir.

Biz müşterilere en kaliteli hizmetin bir Sigorta Acentesi tarafından verileceğine inanıyoruz.

Web Sitemiz üzerinden doldurmuş olduğunuz bilgiler direk olarak sistem tarafından bizlere iletilmektedir. Bilgileriniz hiçbir şekilde diğer 3. şirketler ve şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Neden Sigortaciniz.kim?

Çünkü,

Sigorta işi uzmanlık işidir. Bu konunun uzmanları konu hakkında uzmanlık eğitimi almış olan Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği’dir.

Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği sizin ne ihtiyacınız olduğunu kolayca anlar ve sizin ihtiyacınız olan şartlara uygun teminatlı poliçeyi en ucuz fiyatlarla sizlere sunar.

Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği kaza veya kötü gününüzde anında yanınızdadır. Sizin için uğraşır, size yol göstererek hasarınızı karşılamanız için gereken her türlü çalışmayı yapar.

Sigortacınız Kim Sigorta Acenteliği’ne 0212 664 2 400 numaralı telefonumuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En iyi hizmeti almanız için uğraşıyoruz.

Sigortaciniz.kim gelişen teknolojinin yeniliklerini ve güvenlik sistemlerini sürekli olarak takip etmektedir. Sigortaciniz.kim sitesinde aşağıda tanımlanan SSL güvenlik protokolleri kullanılmaktadır.

SSL (Secure Socket Layer)

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator vb) desteklediği bir standart haline gelmiş ve çok geniş uygulama alanları bulmuştur.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ